
Ještě nejste našim registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte 100 Kč na první nákup.
Ještě nejste našim registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte 100 Kč na první nákup.
Výkonný konvektor Tristar KA-5819 s časovačem je perfektním ohřívačem vzduchu do zimního období. Má zabudované úchyty pro snadné přemístění a maximální topný výkon až 2000 W s nastavitelným termostatem. Díky funkci turbo mód hřeje téměř okamžitě a je vybaven ochranou proti přehřátí.
Potřebujete si doma, v kanceláři či při odpočinku na chatě přitopit a nebo podpořit vyhřívání vašeho krbu? Pro takové případy je tu výkonný konvektor Tristar KA-5819 s časovačem a termostatem, který vám během krátkého okamžiku dodá požadované teplo.
Ohřívání konvektoru si můžete nastavit dle vlastních potřeb a teplotu upravovat termostatem. Turbo mód umožňuje konvektor využít s maximálním výkonem a dosáhnout tak ohřátí v místnosti skoro hned. Světelná kontrolka ukazuje, zda je ohřívač zapnutý či nikoliv. Díky zabudované ochraně proti přehřátí se nemusíte obávat o svou bezpečnost, konvektor se v případě přehřátí sám vypne.
Konvektor Tristar KA-5819 je určen pro vnitřní prostory, kde potřebujete rychlé vyhřátí, zejména doma, v kanceláři i na chatě. Díky nízké hlučnosti si teplo užijete i při odpočinku v obývacím pokoji nebo v ložnici. Nízká hmotnost, malé rozměry a zabudované úchyty umožňují bezproblémové přemístění a uschování konvektoru.
Max. příkon [kW]
|
2 |
---|---|
|
750 / 1250 / 2000 |
Napětí [V]
|
230 |
|
bílá |
|
3,2 |
Rozměry [mm]
|
605 x 210 x 675 |
Regulace
|
ANO |
Certifikační značka [CE]
|
CE |
Ovládání
|
dálkové, manuální i telefonem |
Časový doběh/spínač
|
ANO |
Snížená hlučnost
|
ANO |
Verze
|
s extra rychlým nahřátím |
Typ radiátoru
|
konvekční |
Model
|
KA-5819 |
Značka
|
Tristar |
Přijďte se podívat na naší prodejnu a vyberte si osobně. Najdete nás na Věštínské 1611/19 v Radotíně, Praha 16.
Po–Pá, 8–16:30 hod.