Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK
Vysoušeč rukou s připojením vody Dyson Airblade tap-AB09

Vysoušeč rukou s připojením vody Dyson Airblade tap-AB09 - broušená nerezová ocel

číslo zboží: DAB09S
EAN: 5025155015834
naše cena s DPH:
46552 Kč
naše cena bez DPH:
38473 Kč
prodejna Praha:na dotaz
centrální sklad:na dotaz


-

Základní

popis

Vysoušeč rukou Dyson AirbladeTM tap-AB09 s připojením vody

Osušete a umyjte si ruce na jednom místě u umyvadla v klidu a za pouhých 12 sekund. Osoušeč rukou Dyson Airblade tap-AB09 je moderní zařízení, které svým designem padne skoro do každého prostoru. Nemusíte se nikam přesouvat a už nehrozí žádná zbytečná voda na podlaze, umyjete si ruce a v zápětí hned osušíte tím nejhygieničtějším způsobem čistým vzduchem a bez bakterií. Vše je samozřejmě komfortní a bezdotykové.

 

Speciální technologie AirbladeTM v kohoutku

Tato technologie je známá u všech našich osoušečů a nyní jsme jí umístili i do tohoto zařízení. Výstupními otvory o šířce maximálně 0,8 mm je každou sekundu vháněno až 35 litrů filtrovaného vzduchu, který prochází přes kvalitní HEPA filtr. Na výstupu se vytváří tzv. vzduchové ručníky proudící rychlostí 690 km/h, které hygienickým způsobem osuší ruce za pouhých 12 vteřin a to i bez potřeby topného tělesa.

 

Žádná voda na podlaze a místo navíc

Návštěvníci nebo uživatelé si umyjí ruce a nemusí se nikam přesouvat a tím kapat vodu na zem. Osoušeč rukou má integrovanou přípojku na vodu a ihned po umytí si ruce za pouhých 12 sekund osušíte. Nespornou výhodou je velká úspora místa, vše je na jedno místě a volný prostor, tak můžete využít např. pro další kabinku nebo jiné zařízení.

 

Kvalitní digitální motoro Dyson V4

Precizně vyladěný aerodinamický design motoru Dyson V4, který je digitálně přeprogramovaný pro maximální účinnost s výkonem 1 600 W. Díky přepracovanému rotoru a vnitřnímu difuzéru je možné udržovat směr průchodu vzduchu s optimalizovanou hlučností. Což znamená, že motor nasává méně vzduchu a tím je snížená hlučnost, které způsobují turbulence.

Energicky účinný motor má dlouhou životnost a je digitálně spínán 6 000 krát za sekundu. Ventilátor s vysokou kompresí se otáčí 90 000 krát za minutu. Osoušeč má pouze tři pohyblivé části, nedochází tak k opotřebení sběracích kroužků a uhlíkových kartáčů.

 

Úzké a přesné vzduchové výstupy

Díky tenkým štěrbinám 0,8 mm je hlučnost osoušeče velmi nízká se stálou rychlostí proudění vzduchu.

Většina osoušečů rukou má jeden úzký proud vzduchu, který odhání vodu kolem rukou, bohužel tak vynechává některé části a ty zůstávají mokré. Osoušeč rukou Airblade tap-AB09 má dva otvory, kterými proudí vysokou rychlostí vzduch, tím je je pokryta celá šířka každé ruky. Silný proud vzudchu "seškrabuje" vodu jako stěrač na čelním okně vozu.

 

Suché ruce bez bakterií

Základem čistého vzduchu je filtr, osoušeč rukou Dyson AirlbadeTM tap-AB09 je vybaven kvalitním HEPA filtrem po obou stranách, který zachytí 99,95 % částic o velikosti bakterie obsažených ve vzduchu z okolního prostředí. Vzduch, kterým si tak osoušíte ruce je mnohonásobně čistější, bez zbytečný nečistot.

Nemusíte se ničeho dotýkat, kapacitní infračervené senzory aktivují osoušeč sami.

 

Stačí jen 12 sekund a ruce jsou suché

Vysoušeči rukou Dyson Airblade tap-AB09 stačí k osušení rukou pouhých 12 sekund. Nemusíte tak na toaletě trávit více zbytečného času a svůj ušetřený čas můžete využít lépe. Digitální motor se otáčí až 3x rychleji než běžné motory, díky tomu generuje výkon, který dosahuje maximálních výsledků.

 

Nízké náklady a ekologický provoz

Životní prostředí je důležité a proto tento osoušeč rukou produkuje až o 74 % méně CO2, než konkureční výrobky. Navíc je ekologitější než běžné papírové ručníky.

Už žádné doplňování a likvidace papírových ručníků, ani drahý provoz jiných osoušečů, které jsou příliš pomalé a navíc s topným tělesem, které spotřebovává mnohem více elektrické energie.

 

Úspora vody, nesporné plus

Vysoušeč rukou Dyson Airblade tap-AB09 má řízenou rychlost průtoku vody a ovládání pomocí senzorů, ušetříte tak nemá množství vody.

 

Jaké jsou hlavní výhody osoušeče rukou Dyson AirbladeTM tap-AB09?

 • velmi rychly osušené ruce, pouze za 12 sekund
 • nízká hlučnost při osoušení rukou
 • žádné zbytečné nečistoty díky HEPA filtru, který zachytí 99,95 % nečistost
 • ekonomičtější provoz v porovnání s ostatními produkty až o 74 %
 • nižší emise CO2 pro naše životní prostředí
 • ruce umyjete a osušíte na jednom místě, ušetříte tak drahocený prostor
 • úspora vody

parametry

Příkon [W]
1600
Krytí [IP]
35
Napájení [V/Hz]
230/50
Teplota max [°C]
0 až 40
Maximální otáčky [ot/min]
90.000
Barva
broušená ocel


  Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
  Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

  Doprava nad 8000 Kč
  s DPH ZDARMA!