Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK
Vysoušeč rukou Dyson Airblade dB-AB14

Vysoušeč rukou Dyson Airblade dB-AB14 - šedý

číslo zboží: DAB14S
EAN: 5025155016961
naše cena s DPH:
36569 Kč
naše cena bez DPH:
30222 Kč
prodejna Praha:do 3 dnů
centrální sklad:do 3 dnů


-

Základní

popis

Vysoušeč rukou Dyson AirbladeTM dB-AB14

Nejrychlejší a nejhygieničtější osoušeč rukou certfikovaný pro použití v potravinářském průmyslu Dyson AirbladeTM dB-AB14 v šedém provedení. Je osazen technologií AirbladeTM, která usměrňuje proudění vzduchu do výstupních otvorů o šiřce pouhých 0,8 mm a tím je dosaženo snížení hlučnosti a efektivního osoušení vašich rukou. Díky digitálnímu motoru Dyson V4 je vzduch skrze štěrbiny hnán rychlostí 690 km/h a stačí pouhých 10 sekund a máte ruce parádně suché a díky kvalitnímu HEPA filtru i bez bakterií.

 

Jak funguje technologie AirbladeTM?

Tato technologie je zcela odlišná o ostatních výrobků. Do výstupních otvorů o šířce maximálně 0,8 mm je každou sekundu vháněno až 35 litrů přes HEPA filtr, filtrovaného vzduchu. Na výstupu se vytváří tzv. vzduchové ručníky proudící rychlostí 690 km/h, které hygienickým způsobem osuší ruce za pouhých 10 vteřin. To vše bez potřeby topného tělesa.

 

Kvalitní digitální motoro Dyson V4

Precizně vyladěný aerodinamický design motoru Dyson V4, který je digitálně přeprogramovaný pro maximální účinnost s výkonem 1 600 W. Díky přepracovanému rotoru a vnitřnímu difuzéru je možné udržovat směr průchodu vzduchu s optimalizovanou hlučností. Což znamená, že motor nasává méně vzduchu a tím je snížená hlučnost, které způsobují turbulence.

Energicky účinný motor má dlouhou životnost a je digitálně spínán 6 000 krát za sekundu. Ventilátor s vysokou kompresí se otáčí 90 000 krát za minutu. Osoušeč má pouze tři pohyblivé části, nedochází tak k opotřebení sběracích kroužků a uhlíkových kartáčů.

 

Úzké a přesné vzduchové výstupy

Díky tenkým štěrbinám 0,8 mm je hlučnost osoušeče velmi nízká se stálou rychlostí proudění vzduchu.

Většina osoušečů rukou má jeden úzký proud vzduchu, který odhání vodu kolem rukou, bohužel tak vynechává některé části a ty zůstávají mokré. Osoušeč rukou Airblade dB-AB14 má dva otvory, kterými proudí vysokou rychlostí vzduch, tím je je pokryta celá šířka každé ruky. Silný proud vzudchu "seškrabuje" vodu jako stěrač na čelním okně vozu.

 

Suché ruce bez bakterií

Základem čistého vzduchu je filtr, osoušeč rukou Dyson AirlbadeTM dB-AB14 je vybaven kvalitním HEPA filtrem po obou stranách, který zachytí 99,95 % částic o velikosti bakterie obsažených ve vzduchu z okolního prostředí. Vzduch, kterým si tak osoušíte ruce je mnohonásobně čistější, bez zbytečný nečistot.

Nemusíte se ničeho dotýkat, kapacitní senzory aktivují osoušeč sami.

 

Celosvětová certifikace pro použití v potravinářském průmyslu

Vysoušeč rukou Dyson AirbladeTM dB-AB14 byl organizacemi NSF a HACCP International celosvětově certifikován jako hygienický. Je tak bezpečný i pro použití v potravinářském průmyslu.

 

Stačí jen 10 sekund a ruce jsou suché

Vysoušeči rukou Dyson Airblade dB-AB14 stačí k osušení rukou pouhých 10 sekund. Nemusíte tak na toaletě trávit více zbytečného času a svůj ušetřený čas můžete využít lépe. Digitální motor se otáčí až 3x rychleji než běžné motory, díky tomu generuje výkon, který dosahuje maximálních výsledků.

Testování založené na protokolu organizace National Sanitation Foundation P335 (NSF P335) potvrzuje, že většina jiných osoušečů rukou je mnohem pomalejší, než jejich výrobci tvrdí. Většina lidí nechce čekat, než jim pomalý přístroj osuší ruce. Na vlhkých rukou se však může množit až 1 000 krát více bakterií než na suchých. Osoušeč rukou Dyson Airblade dB14 je nejrychlejší. Ruce hygienicky osuší za pouhých 10 sekund.

 

Nízké náklady a ekologický provoz

Životní prostředí je důležité a proto tento osoušeč rukou produkuje až o 79 % méně CO2, než konkureční výrobky. Navíc je ekologitější než běžné papírové ručníky.

Už žádné doplňování a likvidace papírových ručníků, ani drahý provoz jiných osoušečů, které jsou příliš pomalé a navíc s topným tělesem, které spotřebovává mnohem více elektrické energie.

 

Kompaktní velikost a jednoduchá montáž

Osoušeč rukou Dyson Airblade db-AB14 je vyroben z pevného a vysoce odolného ABS polykarbonátu pro velkou výdrž. Byl opakovaně testován při vysokém zatížení na frekventovaných toaletách. Můžete se tak spolehnout na  zařízení, které jen tak někdo nezničí.

Jeho silná konstrukce a robustní materiály jsou ideální pro často používaná místa jako jsou toalety v ochodních centrech apod.

 

Jaké jsou hlavní výhody osoušeče rukou Dyson AirbladeTM dB-AB14?

 • nejrychleji osušené ruce, jen za 10 sekund
 • nižší hlučnost při osoušení rukou
 • žádné zbytečné nečistoty díky HEPA filtru, který zachytí 99,95 % nečistost
 • ekonomičtější provoz v porovnání s ostatními produkty až o 74 %
 • nižší emise CO2 pro naše životní prostředí

parametry

Příkon [W]
1600
Krytí [IP]
35
Napájení [V/Hz]
230/50
Maximální otáčky [ot/min]
90.000
Váha [kg]
8,2
Barva
Šedá
Použití
Kanceláře, prodejny, komerční prostory
Hlučnost [dB]
82


  Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
  Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

  Doprava nad 8000 Kč
  s DPH ZDARMA!