Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK
Ventilátor se síťkou na 12V
Ventilátor se síťkou na 12V
Ventilátor se síťkou na 12V
Ventilátor se síťkou na 12V

Ventilátor se síťkou na 12V - Ø 150 mm + časový spínač

varianta:
číslo zboží: 41226
EAN: 4250622616004
naše cena s DPH:
859 Kč
naše cena bez DPH:
710 Kč
prodejna Praha: 3 ks
centrální sklad: 10 a více ks


-

Základní

Přílohy ke zboží:


popis

Ventilátor do koupelny se síťkou proti hmyzu a časovým spínačem na 12V Dalap 150 PT Z 12, Ø 150 mm

Axiální domovní ventilátor Dalap 150 PT Z 12 se síťkou proti hmyzu, časovým doběhem a patentovaným motorem je napájen 12V. Výhodou tohoto ventilátoru je tichý provoz a možnost instalace do velmi vlhkého prostředí.

Tento ventilátor je určen k odsávání  vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, malé kanceláře apod. Samozřejmostí je plná kompatibilita s naším potrubím i mřížkami opatřenými přírubou.
 

Design

Nespornou výhodou tohoto ventilátoru je jednoduchý design. Ventilátor je vybaven síťkou proti hmyzu, která zabraňuje proniknutí nezvaných hostů do místnosti. Čelní strana ventilátoru je bez jakéhokoli nápisu či loga.
 

Montáž

Ventilátor je určen pro montáž na stěnu nebo do stropu.
 

Použití

K ventilátoru je nutno použít transformátor (není součástí dodávky) na přeměnu 230V na 12V. Vzhledem ke svým technickým parametrům je určen k použití pro kratší vzdálenosti do 4 metrů, případně k odsávání přímo přes stěnu.
 

Časový spínač

Časový spínač slouží ke zpoždění vypnutí ventilátoru v rozsahu 2 - 30 minut. Pomocí ovládacího kolečka, na řídící jednotce ventilátoru, si nastavíte požadovou hodnotu. Nastavení se provádí pomocí malého šroubováčku, otáčením do levé či pravé strany. Otáčejte nastavovacím kolečkem velmi opatrně a s citem, hrozí utržení při hrubém a bezcitném zacházení!
 

Zapojení

Zapojení vyžaduje odbornou znalost elektrotechniky! K zapojení potřebujete malý plochý šroubovák a 15 minut volného času. Po rozmontování předního krytu a rozebrání středové krytky (obr. 1) uvidíte elektronickou jednotku s třemi volnými piny. Jeden s označením "L", druhý s označením "LT" a třetí s "N" (obr. 2). Správné zapojení je na obrázku číslo 3. Každé takové schéma je součástí ventilátoru. Pokud si nevíte rady s tímto zapojením, svěřte zapojení odborné osobě či elektrikáři. Neodborný zásah a špatné zapojení může vest ke zničení ventilátoru a všech jeho součástí. V rámci reklamace na to nebude brán ohled a reklamace bude zamítnuta! Pokud i přesto chcete zkusit zapojit ventilátor na vlastní zodpovědnost, tak doporučujeme prostudovat návod na zapojení ventilátoru s časovým doběhem.
 


Vhodné příslušenství

Řídící jednotka, která obohatí ventilátor o mnoho užitečných funkcí (časový doběh, čidlo vlhkosti, čidlo pohybu).

parametry

Průtok vzduchu [m³/hod]
260
Statický tlak [Pa]
81
Příkon [W]
29
Jmenovitý proud [A]
2
Akustický hluk [dB/3m]
37
Krytí [IP]
34
Napájení [V/Hz]
12/50
Teplota max [°C]
40
Průměr [mm]
150
Váha [kg]
0,89
Rozměry [mm]
viz obrázek
Příslušenství
Síťka proti hmyzu
Barva
Bílá
Použití
Domovní
12 V
ANO
Časový spínač
ANO

    varianty produktu    Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
    Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

    Doprava nad 8000 Kč
    s DPH ZDARMA!