Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK
Ventilační turbína
Ventilační turbína
Ventilační turbína

Ventilační turbína - Ø 500 mm

varianta:
číslo zboží: 5603
EAN: 4250622603714
naše cena s DPH:
9321 Kč
naše cena bez DPH:
7703 Kč
prodejna Praha: na dotaz
centrální sklad:na dotaz


dále doporučujeme

PVC mřížka s přírubou a mechanicky ovládanou žaluzií

PVC mřížka s přírubou a mechanicky ovládanou žaluzií

168 Kč

naše cena s DPH

detail

Lepící páska hliníková

Lepící páska hliníková

536 Kč

naše cena s DPH

detail

Potrubí kruhové pevné do 100°C

Potrubí kruhové pevné do 100°C

471 Kč

naše cena s DPH

detail

-

Základní

popis

Ventilační turbína na střechu Ø 500 mm

Kvalita ovzduší je důležitým faktorem ve všech odvětvích lidské činnosti. Pravidelné a řádné větrání je tudíž nezbytným předpokladem pro vytvoření příjemného klimatu, a to nejen na pracovištích. Ventilační turbíny svou činností vytvářejí podtlak, a tím efektivně odvádějí vzduch z požadovaných prostor. Turbíny jsou vhodné pro odvětrávání střešních plášťů, stoupaček bytových domů, skladových a výrobních hal a všude tam, kde je třeba zajistit větrání a potřebnou vzduchovou výměnu. Ventilační turbíny jsou poháněny jen a pouze větrem – jejich provoz je tedy zcela „zdarma“.

Velmi nízké jsou i náklady na instalaci – turbína se jednoduše osadí a hotovo! Není třeba instalovat přívod elektřiny, zajistit odvod kondenzátu a nejsou potřeba ani žádné dodatečné úpravy a investice. Hlavice jsou  vyrobené z hliníku. Jeho použitím je dosaženo minimální hmotnosti turbíny a celý povrch turbíny je dále pokryt velmi odolnou  20 μm silnou vrstvou modifikovaného teflonu FCPC. Lopatky turbín jsou dvojnásobně prolisovány – tím je dosaženo vysoké mechanické odolnosti. Další výhodou dvojitého prolisování je to, že prolisy odvádějí dešťovou vodu mimo povrch turbíny – díky této úpravě nehrozí pronikání atmosferické vody do prostoru pod hlavicí turbíny.

Turbíny jsou vybaveny nastavitelným krkem, který umožňuje v případě montáže na střechu přizpůsobit osu hlavice sklonu střechy.

    varianty produktu    Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
    Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

    Doprava nad 8000 Kč
    s DPH ZDARMA!