Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK

Stropní ventilátor se světlem RIMINI, Ø 107 cm - Ø 107 cm

varianta:
číslo zboží: F111092
EAN: 5016017111023
naše cena s DPH:
2594 Kč
naše cena bez DPH:
2144 Kč
prodejna Praha: 10 a více ks
centrální sklad:na dotaz


-

Základní

Přílohy ke zboží:


popis

Stropní ventilátor se světlem a zpětným chodem RIMINI, Ø 107 cm

Stropní ventilátor se světlem z řady Basic představuje neutrální barvy a jednoduchý design, který vhodně doplní jakýkoli prostor a styl. Stropní ventilátor o Ø 107 cm je vhodný do místnosti o velikosti 15 m2. Ventilátor je vyroben v bílé barvě s barvou lopatek bílá (jedna strana) a borovice (druhá strana). Sklon lopatek je 11°. Ovládání ventilátoru je řetízkové. Jako světelný zdroj je zde použita žárovka typu E27 60W, která není součástí balení. Odhadovaná hlučnost ventilátoru při nejvyšším zatížení je cca 45 dB. Váha ventilátoru je 5 kg.
 

Konstrukce

Unikátní konstrukce zpracování a propracovaný design. Stropní ventilátor je vybaven zpětným chodem pro letní a zimní provoz.
 

Princip fungování úspory  

V létě stropní ventilátor fouká vzduch dolů a příjemně chladí. Naopak v zimě vysává ze spodní části místnosti studený vzduch ke stropu a teplý vzduch, který se hromadí u stropu tlačí dolů, což sníží Vaše náklady na vytápění až o 30 %. Stropní ventilátor je vybaven třírychlostním motorem, čímž je zajištěna možnost regulování rychlosti větraného vzduchu. Rozměry ventilátoru viz přiložený obrázek.
 

Motor

Jedná se o kvalitní pohonnou jednotku s dlouhou životností.
 

Montáž

Snadná montáž díky upínacímu systému dual mount system. Výhodou tohoto systému je jeho využití v prostorech s jakoukoliv výškou stropu. Pro nízké stropy lze využít zapuštěnou instalaci stropního ventilátoru bez použití prodlužovací tyče. Pro klasickou výšku stropu lze instalovat tyč, která je součástí balení nebo můžete zakoupit prodlužovací tyč délky 30 či 45 cm pro vysoké stropy.
 

Příslušenství

Jako příslušenství lze dokoupit nebo ovládání na zeď. A pokud si nešťastnou náhodou rozbijete na ventilátoru skleněný kryt na světlo, nezoufejte máme pro Vás originální náhradní sklo, které je naprosto stejné jako původní.
 

parametry

Napájení [V/Hz]
230/50
Barvy lopatek
bílá
Průměr [mm]
1070
Váha [kg]
5
Barva
Bílá
Kuličková ložiska
ANO
Ovládání
řetízkové
Počet rychlostí
3
Zpětný chod
ANO
Výkon motoru [W]
40
Montáž
Na strop

    varianty produktu    Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
    Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

    Doprava nad 8000 Kč
    s DPH ZDARMA!