Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK
Stojanový ventilátor se zvlhčovačem a ionizátorem vzduchu
Stojanový ventilátor se zvlhčovačem a ionizátorem vzduchu
Stojanový ventilátor se zvlhčovačem a ionizátorem vzduchu

Stojanový ventilátor se zvlhčovačem a ionizátorem vzduchu - 40 cm, černo-stříbrný, dálkové ovládání

číslo zboží: W5796
EAN: 8591194075339
naše cena s DPH:
2999 Kč
naše cena bez DPH:
2479 Kč
prodejna Praha: 5 ks
centrální sklad:na dotaz


-

Základní

popis

Moderní stojanový ventilátor se zvlhčovačem a ionizátorem vzduchu

Hledáte něco víc, než jen běžný stojanový ventilátor? Trápí vás v parných dnech mimo velkého tepla také sucho a těžký vzduch? Multifunkční stojanový ventilátor využívá k ochlazení kromě proudu vzduchu také vodní mlhu. Výsledkem je zdravý svěží vzduch s optimální relativní vlhkostí, který je navíc díky ionizátoru naprosto čistý. Jedná se proto o ideálního společníka na léto a do suchého prostředí.
 

Výhody stojanového ventilátoru

 • Rozhání a ochlazuje těžký vzduch, zvlhčuje a čistí ovzduší
 • Třírychlostní ventilátor s funkcí automatického režimu proudění vzduchu
 • Nastavitelná intenzita tvorby vodní mlhy pro různou míru chlazení a zvlhčení
 • Ionizátor ze vzduchu odstraňuje škodlivé látky a nepříjemný zápach
 • Dotykový ovládací panel a velký displej s barevným podsvícením
 • Infračervené dálkové ovládání s dosahem 6 m
 • Časový spínač pro vypnutí po 1 až 12 hod., nastavitelný po 1 hodině
 • Horizontální oscilace v rozsahu 70° a snadná úprava náklonu
 • Aroma zásobník na provonění celé místnosti
 • Přihrádka na tabletu s repelentem proti komárům
 • Nádobka na led pro intenzivní ochlazení vodní mlhy
 • Nádrž na vodu s kapacitou o objemu 3,1 litru
 • Snadné zapojení, údržba i čištění
   

Snadno se přizpůsobí a vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům

Ventilátor má 3 stupně rychlosti proudu vzduchu (nízký, střední a vysoký), které se na displeji zobrazují postupně jako barevná stupnice. Zelená část stupnice označuje nízkou rychlost, oranžová část střední rychlost a červená vysokou rychlost. Zařízení dále umožňuje kdykoli podle potřeby zvolit jeden ze 3 režimů proudění vzduchu (normální, příroda a spánek).

V režimu “příroda” stojanový ventilátor různě mění sílu proudění vzduchu a tím simuluje poryvy větru. V režimu “spánek” se během prvních 30 minut za stálého střídání nízké a vysoké rychlosti plynule snižuje celková intenzita proudění. Následně až do vypnutí ventilátoru fouká jen slabý vánek. Režim “spánek” je ideální na noc kombinovat s časovým spínačem, který je možné nastavit v rozmezí od 1 do 12 hodin, vždy s hodinovým intervalem.
Režimy, příroda i spánek, jsou plně automatické, a nelze proto během nich manuálně měnit rychlost proudu vzduchu. Pouze pokud je zvolen normální režim, ventilátor se chová jako běžné zařízení, a je tedy možné libovolně přepínat mezi jednotlivými rychlostmi.
 

Oscilace ventilátoru v rozsahu 70 stupňů

Stojanový ventilátor, vyrobený převážně z ABS plastu, je pro snadnou manipulaci vybaven kolečky. Konstrukce stojanu umožňuje horizontální oscilaci ventilátoru v rozsahu 70° a úpravu úhlu jeho vertikálního náklonu.
 

Zvlhčovač vzduchu pro svěží ovzduší

Důležitou součástí multifunkčního stojanového ventilátoru je zvlhčovač, který pomocí vodní mlhy vzduch nejen zvlhčuje, ale zároveň ho také přirozeně ochlazuje. Podobně jako rychlost proudu vzduchu má i nastavení intenzity tvorby vodní mlhy 3 stupně (nízký, střední a vysoký). Tyto stupně jsou na displeji značeny jednou, dvěma nebo třemi různě velkými ikonami mlžení.

Nádrž na vodu s kapacitou o objemu 3,1 litru je doplněna o praktický odtok pro snadné vypouštění nespotřebované vody a údržbu. Po spuštění zvlhčovače se na těle ventilátoru rozsvítí modré světlo, které indikuje dostatek vody v nádrži. Jakmile začne voda docházet, indikátor zčervená. Spotřeba vody je zhruba 280 ml/hod. Plná nádrž tak vystačí přibližně na 8 až 10 hodin chodu zvlhčovače. Maximální teplota vody v nádrži by neměla překročit 40 °C.

Pro ještě intenzivnější ochlazení vodní páry je ventilátor vybaven nádobkou na led. Ta obsahuje speciální kapalinu, díky níž lze nádobku opakovaně zmrazit. Nádobka se po vyjmutí z mrazáku uloží zpět pod nádrž, kde chladí vodu.
 

Ionizátor vzduchu pro vaše zdraví

Součástí stojanového ventilátoru je také ionizátor pro aktivní čištění vzduchu, které probíhá na principu elektrolýzy. Proces umělé ionizace vzduchu zbavuje ovzduší nežádoucích látek, jako jsou například mikročástice prachu, pylu a dalších alergenů, bakterie nebo také nepříjemný zápach zvířecích mazlíčků či cigaretového kouře.
 

Pohodlné dálkové ovládání na spoustu skvělých funkcí

Tento moderní stojanový ventilátor je vybaven dotykovým ovládacím panelem a velkým FND displejem s barevným podsvícením. Na něm se zobrazuje aktuální teplota vzduchu v místnosti a indikátory zapnutých funkcí. Různá barva indikátoru znamená různou úroveň intenzity funkce. Zařízení lze pohodlně ovládat také pomocí infračerveného dálkového ovládání, a to až na vzdálenost 6 metrů. Dálkové ovládání je napájeno dvěma mikrotužkovými AAA bateriemi o napětí 1,5 V, které nejsou součástí balení.
 

Provoňte si místnost a zbavte se komárů

Mezi další funkce stojanového ventilátoru patří aroma zásobník a přihrádka na repelent proti komárům. Po přidání několika kapek aroma do zásobníku se vůně začne postupně uvolňovat do vody. Aroma se pak spolu s vodní mlhou dostane do ovzduší a provoní celou místnost. V přihrádce, kam se umístí tableta s repelentem proti komárům, je malý ohřívač. Po zapnutí této funkce se topné tělísko zahřeje a repelent se začne uvolňovat do ovzduší. Tabletu s repelentem je třeba vyměnit vždy po 8 až 10 hodinách používání.

parametry

Příkon [W]
90
Napájení [V/Hz]
230/50
Průměr [mm]
400
Váha [kg]
8,5
Rozměry [mm]
viz obrázek
Příslušenství
dálkové ovládání
Barva
černá, stříbrná
Použití
Domovní
Časový spínač
ANO
Kuličková ložiska
ANO
Ovládání
dálkové / manuální
Počet rychlostí
3
Hlučnost [dB]
59

  Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...

  Sloupový ventilátor DRITO T80B - černý

  Sloupový ventilátor DRITO T80B - černý

  899 Kč

  naše cena s DPH

  detail


  Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
  Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

  Doprava nad 8000 Kč
  s DPH ZDARMA!