Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK

Proč VENTILÁTORY.cz?

Spolehlivý a bezproblémový nákup - APEK certifikovaný obchod

VENTILÁTORY.cz - 100% certifikovaný obchod

Chceme to nejlepší pro naše zákazníky. Stali jsme se členem Asociace pro elektronickou komerci a zároveň pro Vaši 100% jistotu při nákupu, jsme se nechali otestovat. Nyní jsme tedy certifikovaným obchodem, který splňuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu v souladu s platnou legislativou.

Široká nabídka kvalitního zboží renomovaných značek

Široká nabídka kvalitního zboží renomovaných značek

Zajímáme se, o co mají naši zákazníci zájem a na základě toho, se snažíme nabídku produktů přizpůsobit. Pro Vaši spokojenost nabízíme pouze kvalitní zboží prověřených značek.  Můžete vybírat ze širokého sortimentu zboží, který se snažíme neustále rozšiřovat.

Záruka vrácení zboží do 30 dní

30 dní na vrácení zboží

Občas výběr zboží není zrovna vhodný, nevyhovují rozměry nebo barva, v tomto případě Vám nabízíme možnost vrácení zboží ve lhůtě 30 dní. Zboží Vám vyměníme za takové, které bude lépe splňovat Vaše požadavky, nebo Vám vrátíme peníze.

Více než 350 výdejních míst po celé ČR

Více než 300 výdejních míst po celé ČR

Na základě spolupráce se sítí výdejních míst Uloženka a HeurekaPoint máte možnost nechat si zboží doručit, přímo do Vašeho města či okolí, za velice výhodnou cenu oproti klasické balíkové přepravě. Výdejní místo, na které chcete zboží doručit, zvolíte při objednávce produktů. Více informací o samotné službě a výdejních místech se dozvíte přímo na stránkách Uloženka a HeurekaPoint.

Odborný zákaznický servis

Odborný zákaznický servis

Rádi Vám poradíme a pomůžeme s Vaším výběrem. Ke každému zákazníkovi přistupujeme profesionálně a individuálně, tak aby bylo co nejlépe vyhověno jeho požadavkům. Náš kvalifikovaný personál je Vám většinu dne k dispozici na e-mailové adrese info@ventilatory.cz a telefonu +420 720 52 03 52. Během pracovní doby můžete komunikovat s vyškoleným personálem prostřednictvím online poradny na našich internetových stránkách.

Rychlost zpracování a dodání zboží

Rychlost zpracování a dodání zboží

Zákazníkům našeho e-shopu, kteří nemají možnost vyzvednutí zboží v kamenné prodejně, nabízíme doručovací servis ověřených dopravců Geis nebo Česká pošta. Doručení na adresu v ČR do 24 - 48 hodin od předání zásilky dopravci.

Specializovaný internetový obchod s ventilátory a vzduchotechnikou

Specializovaný internetový obchod s ventilátory a vzduchotechnikou

Jsme specializovaný obchod, poskytujeme tak podrobné informace k problematice týkající se ventilátorů, rekuperací, vzduchotechniky a příslušenství. Většinu zboží máme fyzicky skladem. U jednotlivých položek informujeme o skladové dostupnosti a nabízených variantách.

Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

Doprava nad 8000 Kč
s DPH ZDARMA!