Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK
Podlahový ventilátor z bambusového dřeva OTTO
Podlahový ventilátor z bambusového dřeva OTTO

Podlahový ventilátor z bambusového dřeva OTTO - OTTO bambusový

číslo zboží: BST1200
EAN: 0802322002430
naše cena s DPH:
4490 Kč
naše cena bez DPH:
3711 Kč
prodejna Praha: 2 ks
centrální sklad:na dotaz


-

Základní

popis

Podlahový ventilátor OTTO z bambusového dřeva

S podlahovým ventilátorem OTTO švýcarské značky Stadler Form se na trhu konečně objevuje atraktivní a neobyčejný ventilátor, jehož pouzdro je vyrobeno z bambusového dřeva.

 • První ventilátor na světě v dřevěném provedení
 • S ohnutým a speciálně olejovaným bambusovým kruhem
 • Kvalitní průmyslové lopatky
 • Určeno pro domácí či komerční prostory až do 40 m2

Přirozená krása je u tohoto ventilátoru tím nejdůležitějším. Rám je totiž vyroben z ohýbaného bambusu z ekologicky udržitelných zdrojů. Bambus denně vyroste o několik centimetrů, je to vysoce flexibilní, lehký a přesto tlaku odolný a stabilní materiál. Díky svému neobvyklému netechnickému vzhledu vypadá ventilátor OTTO moderně, svěže a navíc s nádechem přírody. Abyste si mohli užívat požitku ze zářivých barev a jemné struktury dřeva, je rám natřen teakovým olejem. Oku lahodící kombinace moderní ventilační technologie a průmyslově černě lakovaných součástek s nádechem exotiky v podobě bambusu z Dálného východu - to je podlahový ventilátor OTTO. 

Neotřelý design vznikl díky švýcarskému umělci a produktovému designérovi Carlo Borer-ovi.

Podlahový ventilátor Stadler Form OTTO se hodí do každé domácnosti ať už klasické nebo moderní.

Tento bambusový ventilátor je nejen krásný, ale také spolehlivý "parťák" pro komfortní větraní. Silný motor s maximálním průtokem vzduchu 2400 m3/h umožňuje optimální cirkulaci vzduchu v místnosti. Regulovat otáčky ventilátoru můžete ve 3 rychlostních stupních. Díky tomu může OTTO zaručit jak chod s nízkou hlučností, tak s maximálním výkonem. Při nejvyšší rychlosti je hlučnost než 58 dB(A). Nemusíte se tak bát použití např. v ložnici.

Úhel náklonu podlahové ventilátoru můžete měnit pomocí nastavitelných nohou na tělo ventilátoru, nasměrujete si tak proudění vzduchu dle vašich potřeb. Pro snadné čištění lopatek ventilátoru je možné přístroj jednoduše otevřít na zadní straně.

Podlahový ventilátor Stadler Form OTTO je vhodný pro místnosti až do velikosti 40 m2 a ačkoliv se jedná primárně o podlahový ventilátor, můžete jej umístit i jako bytový doplněk na polici či stůl.

Úspěšnou kombinací zdánlivých protikladů se povedlo vytvořit ventilátor pro ty, co mají rádi pěkný design a ocení detaily vašeho interiéru.

parametry

Průtok vzduchu [m³/hod]
2400
Příkon [W]
45
Napájení [V/Hz]
230/50
Váha [kg]
4,25
Rozměry [mm]
350 x 376 x 185
Materiál
bambusový rám
Kuličková ložiska
ANO
Počet rychlostí
3
Hlučnost [dB]
44 - 58


  Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
  Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

  Doprava nad 8000 Kč
  s DPH ZDARMA!