Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK
Osobní ochlazovač vzduchu bílý evaSMART
Osobní ochlazovač vzduchu bílý evaSMART

Osobní ochlazovač vzduchu bílý evaSMART - bílý

varianta:
číslo zboží: 56000
EAN: 52928820000215
naše cena s DPH:
7498 Kč
naše cena bez DPH:
6197 Kč
prodejna Praha: 2 ks
centrální sklad: 2 ks


-

Základní

popis

Osobní ochlazovač vzduchu evaSMART v bílé barvě pro vaše vlastní mikroklima

Předpokládaný termín naskladnění tohoto produkt je 7.8. - 9.8.2018  

Vytvořte si kolem sebe snadno zónu s příjemným a zdravým ovzduším, ve kterém se budete cítit komfortně. Přenosný ochlazovač vzduchu evaSMART je individuální řešení pro místa, kde je více lidí a každý ke své pohodě potřebuje jiné osobní klima. Ochlazovač chladí, zvlhčuje a čistí ovzduší a k tomu je díky svému designu a možnosti nastavení barvy LED osvětlení zajímavým interiérovým doplňkem.
Pracuje na principu přirozeného chlazení při odpařování vody, kterou do přístroje kdykoli jednoduše doplníte. Systém odpařovacích polštářků dosáhne plného chladícího výkonu během 5 až 10 minut. Technologie EvaBreeze® je navíc šetrná k životnímu prostředí.
 

Výhody osobního ochlazovače vzduchu evaSMART

 • Menší, lehčí, tišší, úspornější a zdravější než klimatizace
 • Není třeba žádné umělé chladicí médium
 • Ochlazuje, zvlhčuje a čistí vzduch
 • Stylový a moderní design, který se snadno udržuje
 • Nastavitelná barva LED osvětlení. Výběr z široké palety barev i vlastních odstínů
 • Díky nízké hmotnosti je snadno přenositelný
 • Dotykové intuitivní ovládání, noční režim
 • Dálkové ovládání přes mobilní aplikaci Evapolar, možnost napojení do systému Smart Home
 • Zapojení do zásuvky i přes USB, napájení z powerbanky díky nízké spotřebě
 • Efektivní a šetrný k přírodě, biologicky rozložitelný odpařovací zásobník
 • S omezenou funkčností pracuje i bez vody
   

Ochlazuje, zvlhčuje a čistí. V létě i v zimě

Přenosný ochlazovač evaSMART využijete po celý rok. Ochlazování si vychutnáte nejvíce v létě, kdy potřebujete osobní komfort při vyšších teplotách. Po celý rok si kdekoliv vytvoříte přívětivé a zdravé klima díky zvlhčování.
Hodí se však i v zimním období, kdy většina prostorů trpí suchým vzduchem vlivem topení. Ochlazovač vzduchu v každé situaci zlepšuje kvalitu vzduchu, protože filtruje prach, pyly a další částečky - dopřejete si tak zdravé dýchání, ať jste kdekoliv.
 

evaSMART v číslech

 • Plný chladicí výkon za 5 až 10 minut
 • Osobní mikroklima o velikosti až 4 m2
 • Nádrž na vodu o objemu 1,3 l
 • Nádrž vystačí na 6 až 8 hodin chodu
 • otnost bez vody: 1,82 kg
 • Přirozené ochlazení vzduchu o 4 až 15 °C, v závislosti na relativní vlhkosti vzduchu v místnosti
 • Tichý chod 25 až 40 dB (25 dB = ticho, 40 dB = šum v bytě)
 • Ideální vzdálenost od uživatele 2 m
 • Nízká spotřeba - příkon 12 W
 • Odpařovací zásobník je nutné vyměnit alespoň jednou za 3 až 6 měsíců
   

Přirozené mikroklima kdekoliv se vám zlíbí

Díky nízké hmotnosti 1,82 kg si ochlazovač vzduchu můžete vzít kamkoliv s sebou a příjemné osobní ovzduší si užijete doma, v kanceláři, nebo klidně na pracovní cestě.
 

Oblíbená vůně, která je vám nejpříjemnější

Nenechte si zkazit den nepříjemnými pachy. Do vody v ochlazovači snadno přidáte svou oblíbenou vůni a vykouzlíte si vlastní aroma, při kterém se vám bude radostněji dýchat.
 

Nastavitelné LED barvy podle nálady či okolí

Vytvořte si atmosféru, která vám pomůže k relaxaci, nebo vytvoří lepší pracovní podmínky. Široká paleta barev LED osvětlení s vaším interiérem udělá zázraky - váš osobní ochlazovač může pokaždé zářit jinak.
 

Intuitivní a chytré ovládání i chytrým telefonem

Položte osobní ochlazovač vzduchu kamkoliv a ovládejte ho jednoduše: Všechna nastavení zvládnete rychle díky intuitivnímu dotykovému ovládání. Z pohodových chvil vás nevytrhne nic, protože ochlazovač můžete řídit mobilní aplikací z pohodlí křesla či gauče.
Ochlazovač propojíte prostřednictvím wifi s mobilní aplikací Evapolar, přes kterou můžete pohodlně ovládat všechna nastavení evaSMART. Používáte-li více ochlazovačů vzduchu v jedné domácnosti, všechny je spravujete z jedné aplikace.
 

Efektivní a šetrný k životnímu prostředí

Používáním ochlazovače evaSMART neubližujete přírodě, protože je úsporný a využívá přirozené chlazení při odpařování vody. Odpařovací zásobník je plně biologicky rozložitelný a neobsahuje toxické kapaliny.
 

Zapojení do zásuvky i přes USB, napájení z powerbanky

Ochlazovač můžete napájet ze sítě přes klasickou zásuvku, nebo USB: Variabilitu podporuje možnost také napájení z powerbanky díky nízkému příkonu. EvaSMART spotřebuje tak málo, jako například úsporná žárovka. Díky tomu je ideální do všech krytých míst bez elektrické sítě, například do stanu, na chatu, zahradní domek apod.

Další zajímavé funkce, které zvýší vaše pohodlí

Osobní ochlazovač evaSMART vás může ochlazovat také v noci s nastaveným nočním režimem. Sám si hlídá stav vody a případný nedostatek signalizuje kontrolkou. Pokud však dojde voda a vy ji nedoplníte, vůbec nic se neděje - ochlazovač pracuje s omezenou funkčností i bez vody.
 

Přirozený princip fungování evaSMART

Osobní ochlazovač evaSMART pracuje na principu přirozeného chlazení při odpařování vody. Po naplnění odnímatelné nádrže na vodu a připojení ke zdroji elektrické energie, zásobník absorbuje velké množství vody. Ta se sama rovnoměrně rozlije po celé ploše odpařovacích polštářků.
Jakmile začne horký a suchý vzduch z okolí proudit mezi polštářky, voda se vypařuje, což vede k jeho okamžitému ochlazení a zvlhčení. Během procesu odpařování nevzniká žádné teplo.
 

Nová generace odpařovací technologie EvaBreeze® bezpečná pro děti i mazlíčky

Odpařovací technologie EvaBreeze® je založena na unikátních vlastnostech přírodního anorganického nanomateriálu, ze kterého jsou vyrobeny polštářky ukryté v odpařovacím zásobníku. Tento materiál je tvořen minerálními nanovlákny s velkou hydrofilní kapacitou a je 100% biologicky rozložitelný.
Na rozdíl od běžných klimatizací, které často používají různé materiály na bázi celulózy, neobsahují tyto polštářky žádné organické látky, které jinak vytvářejí prostředí vhodné pro růst bakterií a tvorbu plísní. Přístroj je tak absolutně bezpečný pro děti i domácí mazlíčky.
 

Tišší, menší, lehčí, úspornější a hezčí než klimatizace

Ochlazovač vzduchu evaSMART vám za úspornějšího a tiššího provozu dopřeje srovnatelné podmínky jako klimatizaci. Je ekologičtější a prospěšný pro vaše zdraví. Navíc si ochlazovač vezmete do ruky a pustíte si ho kdekoliv, kde bude i pěkně vypadat.

parametry

Průtok vzduchu [m³/hod]
93
Příkon [W]
12
Váha [kg]
2,8
Rozměry [mm]
184 x 217 x 207
Barva
manuální i mobilem
Chladící výkon [kW]
0,4
Chladivo
voda
Snížená hlučnost
ANO
Hlučnost [dB]
27 - 40

  varianty produktu  Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
  Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

  Doprava nad 8000 Kč
  s DPH ZDARMA!