Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK

Nástěnný ventilátory PARETO 40 - 40 cm, bílo-černý

číslo zboží: ARP40W
EAN: 8004032110593
naše cena s DPH:
999 Kč
naše cena bez DPH:
826 Kč
prodejna Praha: 1 ks
centrální sklad:na dotaz


-

Základní

popis

Nástěný ventilátor v bílo-černé barvě PARETO W40

Trápí vás přes léto horko a těžký vzduch? Nemůžete otevřít okna a nemáte ani místo na stolní nebo stojanový ventilátor? Jednoduché řešení přináší nástěnný ventilátor Ardes PARETO W40 s tahovým spínačem. Díky třírychlostnímu motoru s funkcí automatické oscilace vás dokáže i v těch největších vedrech okamžitě osvěžit.
 

Výhody nástěnného ventilátoru

 • Výkonný motor se 3 rychlostmi pro okamžité ochlazení
 • Průhledná vrtule s ochrannou mřížkou o průměru 40 cm
 • Funkce automatické oscilace pro rovnoměrné proudění v celém okolí
 • Pohodlné ovládání pomocí kolečka a dvou tahových spínačů
 • Čistý bílý design s černými detaily, který se hodí do každého interiéru
 • Solidní držák a dlouhý napájecí kabel pro rychlou a snadnou montáž
   

Výkonný motor s pohodlným ovládáním

Nástěnný ventilátor je vybaven výkonným třírychlostním motorem, který dokáže i v tom největším vedru rozehnat těžký a vydýchaný vzduch. Průhledná vrtule je chráněna bezpečnostní kovovou mřížkou o průměru 40 cm. Funkce automatické horizontální oscilace pak zajišťuje rovnoměrné rozložení proudění vzduchu v širokém okolí, což v kombinaci se zapnutím na vyšší rychlost značně rozšiřuje oblast, kterou je ventilátor schopen účinně ochladit.

Ventilátor se pohodlně ovládá pomocí kolečka a dvou tahových spínačů. Jeden spouští motor a následně přepíná mezi 3 rychlostmi. Druhý zapíná a vypíná automatickou oscilaci. Zapnutí motoru a přepínání rychlostí je možné také pomocí plastového kolečka, které je propojeno s tahovým spínačem. Díky tomu se kolečko otáčí a ukazuje zvolený stupeň rychlosti, i když je ventilátor ovládán tahovým spínačem.
 

Snadná montáž kamkoli na zeď

Solidní konstrukce plastového držáku s možností úpravy vertikálního náklonu se montuje na zeď pomocí dvou šroubků a hmoždinek (jsou součástí balení). Po usazení ventilátoru zůstávají oba šroubky dobře dostupné. Zařízení tak lze kdykoli opět snadno demontovat. Díky nadstandardně dlouhému napájecímu kabelu o délce 1,4 m není jeho umístění v interiéru nijak problematické.
 

Neodmyslitelná součást interiéru s omezeným větráním

Čistý bílý design se stylovými černými detaily, nízká hlučnost a snadná montáž. To vše dělá z nástěnného ventilátoru Ardes PARETO W40 ideální doplněk do většiny interiérů, kde není možné umístit jiný druh ventilátoru a kde buď nejsou okna, anebo je z jiného důvodu nedýchatelný vzduch. Své využití tak najde ve všech obytných i komerčních prostorách, jako jsou například kuchyňky, garáže, kanceláře nebo dílny.

parametry

Průtok vzduchu [m³/hod]
2994
Příkon [W]
46,8
Krytí [IP]
X0
Napájení [V/Hz]
230/50
Průměr [mm]
400
Váha [kg]
2,8
Barva
bílá / černá
Kuličková ložiska
ANO
Ovládání
Šňůrkou (tahový spínač)
Počet rychlostí
3
Hlučnost [dB]
65


  Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
  Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

  Doprava nad 8000 Kč
  s DPH ZDARMA!