Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK

Montáže

Vážený zákazníku,
na této stránce můžete vytvořit nezávaznou poptávku na návrh nebo montáž ventilátorů a vzduchotechniky.
U složitějších větracích, ohřívacích nebo klimatizačních systémů vždy doporučujeme, aby návrh a montáž realizovala specializovaná firma. Firma, podle aktuálních potřeb zákazníka v místě realizace, správně spočítá, jaké ventilátory nebo větrací jednotky osadit, jaké zvolit optimální vzduchotechnické trasy, rozměry vzduchovodů rozvádějících vzduch. Na základě naší dlouholeté zkušenosti tuto cestu doporučujeme všem zákazníkům, kteří chtějí mít odvedenu kvalitní instalaci, se kterou budou maximálně spokojeni.
Montážní a projektové firmy, které máme v naší databázi, jsou společnostmi s dlouholetou tradicí a dobrými referencemi. Díky tomu, že poptávku zadáte přes tyto stránky, máte jistotu, že v připravené nabídce budou vždy bezkonkurenční internetové ceny, které lze ověřit na našich webových stránkách www.ventilatory.cz .
Nabídku i potenciální montáž bude vždy dělat firma, která je k místu realizace nejblíže, tudíž se i ostatní dodatečné náklady sníží na minimum tak, aby pro zákazníka byla vždy nabídka akceptovatelná.
Zde, prosím, vyplňte nezávazný dotazník:

(Např: jedná se o bar, kde se kouří, nebo potřebujeme odvětrat školku atd.)

(Např: Chci pouze odvětrávat tělocvičnu, když se cvičí
Nebo : chci odvětrávat kanceláře, ale chci aby byl i přisáván čerstvý vzduch z venku a ten vzduch se předehříval.)


Kontaktní údaje realizované stavby

Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

Doprava nad 8000 Kč
s DPH ZDARMA!