Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK
Moderní podlahový ventilátor ve tvaru Q stříbrný
Moderní podlahový ventilátor ve tvaru Q stříbrný
Moderní podlahový ventilátor ve tvaru Q stříbrný
Moderní podlahový ventilátor ve tvaru Q stříbrný

Moderní podlahový ventilátor ve tvaru Q stříbrný - Q stříbrný

číslo zboží: BST1300
EAN: 0802322000610
naše cena s DPH:
4990 Kč
naše cena bez DPH:
4124 Kč
prodejna Praha: 3 ks
centrální sklad:na dotaz


-

Základní

popis

Moderní podlahový ventilátor StadlerForm Q stříbrný

Chcete v kanceláři či doma snížit teplotu, ale nechcete klimatizaci a ošklivé plastové ventilátory, které nic nevydrží? Pro kancelář i domov je tento desginový podlahový ventilátor ve stříbrné barvě a tvaru Q ideální řešení.

Ventilátor s jednoduchým označením „Q“ na první pohled připomíná motor dopravního letadla. Švýcarský designér Carlo Borero a zároveň autor, se jím totiž nechal silně inspirovat. Naštěstí nejen designem, ale i výkonem a kvalitou zpracování. Tělo přístroje je totiž vyrobeno z vysoce kvalitní oceli a hliníku.

Díky kvalitní konstrukci má vysoký výkon a navíc splňuje náročné požadavky zákazníků na jednoduchou manipulaci, údržbu a také už zmiňovaný design.

Podlahový ventilátor „Q“ má vyšší výkon než konkureční produkty, na nejvyšší stupeň činí jeho průtok vzduchu až 2 400 m³/h. Zvládne tak dokonale cirkulovat vzduch bez problémů i v místnostech o velikosti až 40 m². V podstatě se hodí i do velkých kanceláří a obývacích pokojů.

Využití špičkových materiálů, z čehož pramení precizní dílenské zpracování, má i další benefit. Tím je hlučnost. I s ohledem na tak vysoký výkon je hlučnost pouhých 41 až 58 dB(A) (v závislosti na zvoleném stupni rychlosti), nebudete tak rušeni při své práci nebo odpočinku. Stříbrný podlahový ventilátor „Q“ se tak nemusíte bát použít ani v ložnici.

Maximální důraz při vývoji tohoto ventilátoru byl kladen i na funkčnost a snadnou údržbu. Abyste přístroj dokonale vyčistili od běžně zachycených nečistot, stačí jen odmontovat ochrannou mřížku na zadní straně.

parametry

Průtok vzduchu [m³/hod]
2400
Příkon [W]
40
Napájení [V/Hz]
230/50
Váha [kg]
4
Rozměry [mm]
430 x 360 x 150
Barva
Stříbrná
Materiál
nerez ocel a hliník v jednolitém těle
Použití
Domovní
Kuličková ložiska
ANO
Ovládání
manuální
Počet rychlostí
3
Hlučnost [dB]
41 - 58


    Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
    Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

    Doprava nad 8000 Kč
    s DPH ZDARMA!