Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK
Moderní a kompaktní vysoušeč rukou Dyson Airblade V-HU02

Moderní a kompaktní vysoušeč rukou Dyson Airblade V-HU02 - bílý

číslo zboží: DHU02W
EAN: 5025155025710
naše cena s DPH:
23259 Kč
naše cena bez DPH:
19222 Kč
prodejna Praha:do 3 dnů
centrální sklad:do 3 dnů


-

Základní

popis

Moderní a kompaktní vysoušeč rukou Dyson AirbladeTM V-HU02 v bílě barvě

Nejhygieničtější osoušeč rukou Dyson AirbladeTM V-HU02 v bílé barvě je nyní o 35 % tišší. Britská společnost pro snižování hluku (NAS) testovala a schválila úroveň hlučnosti a kvalitu zvuku tohoto osoušeče rukou a ocenila jej značkou Quiet Mark. Díky tomu se nemusíte bát zbytečného hluku, který by byl nepříjemný pro vaše uši. Spousty jiných osoušečů je hlučných, nehygienických, navíc také rozměrných ba dokonce i pomalých a neúčinných. Osoušeč rukou do společnosti Dyson je díky HEPA filtru a provozu bez ohřívače, hygienický, tichý, ale také rychlý a kompaktní. Je tak ideální i do menších prostorů.

 

Co je technologie AirbladeTM a jak funguje?

Jedním slovem tato technologie funguje "jinak". Do výstupních otvorů o šířce maximálně 0,55 mm je každou sekundu vháněno až 20 litrů přes HEPA filtr, filtrovaného vzduchu. Na výstupu se vytváří tzv. vzduchové ručníky proudící rychlostí 690 km/h, které hygienickým způsobem osuší ruce za pouhých 12 vteřin.

 

Kvalitní motor je nejdůležitější

Precizně vyladěný aerodinamický design motoru Dyson V4, který je digitálně přeprogramovaný pro maximální účinnost s výkonem 1 000 W. Díky přepracovanému rotoru a vnitřnímu difuzéru je možné udržovat směr průchodu vzduchu s optimalizovanou hlučností. Což znamená, že motor nasává méně vzduchu a tím je snížená hlučnost, které způsobují turbulence.

Energicky účinný motor má dlouhou životnost a je digitálně spínán 6 000 krát za sekundu. Ventilátor s vysokou kompresí se otáčí 90 000 krát za minutu. Osoušeč má pouze tři pohyblivé části, nedochází tak k opotřebení sběracích kroužků a uhlíkových kartáčů.

 

Úzké a přesné vzduchové výstupy, pro každou ruku zvlášť

Díky menším štěrbinám z původní hodnoty 0,8 mm na velikost 0,55 mm je hlučnost osoušeče nižší se stálou rychlostí proudění vzduchu.

Většina osoušečů rukou má jeden úzký proud vzduchu, který odhání vodu kolem rukou, bohužel tak vynechává některé části a ty zůstávají mokré. Osoušeč rukou Airblade V-HU02 má dva otvory, kterými proudí vysokou rychlostí vzduch, tím je je pokryta celá šířka každé ruky. Silný proud vzudchu "seškrabuje" vodu jako stěrač na čelním okně vozu. Maximální účinnost je tak samozřejmostí.

 

Jediný osoušeč rukou bez bakterií

Základem čistého vzduchu je filtr, osoušeč rukou Dyson AirlbadeTM V-HU02 je vybaven kvalitním HEPA filtrem po obou stranách, který zachytí 99,95 % částic o velikosti bakterie obsažených ve vzduchu z okolního prostředí. Vzduch, kterým si tak osoušíte ruce je mnohonásobně čistější, bez zbytečný nečistot.

Nemusíte se ničeho dotýkat, kapacitní senzory aktivují osoušeč sami.

 

Pouhých 12 sekund pro suché ruce

Vysoušeči rukou Dyson Airblade V-HU02 stačí k osušení rukou pouhých 12 sekund. Nemusíte tak na toaletě trávit více zbytečného času a svůj ušetřený čas můžete využít lépe. Digitální motor se otáčí až 3x rychleji než běžné motory, díky tomu generuje výkon, který dosahuje maximálních výsledků.

 

Ekologický provoz s nízkými náklady je důležitý

Životní prostředí je důležité a proto tento osoušeč rukou produkuje až o 79 % méně CO2, než konkureční výrobky. Navíc je ekologitější než běžné papírové ručníky.

Už žádné doplňování a likvidace papírových ručníků, ani drahý provoz jiných osoušečů, které jsou příliš pomalé a navíc s topným tělesem, které spotřebovává mnohem více elektrické energie.

 

Kompaktní velikost a jednoduchá montáž

Profil zařízení je velmi štíhlý a od zdi vyčnívá pouze 10 cm, můžete tak prostor využít lépe.

Díky jednoduché montáži zadního panelu mohou uživatelé sami osoušeč rukou snadno instalovat a udrdžovat.

 

Jaké jsou hlavní výhody osoušeče rukou Dyson AirbladeTM?

 • suché ruce za pouhých 10 - 12 sekund
 • nižší hlučnost při osoušení rukou
 • bez zbytečných nečistot díky HEPA filtru, který zachytí 99,95 % nečistost
 • ekonomičtější provoz v porovnání s ostatními produkty až o 80 %
 • nižší emise CO2 pro naše životní prostředí

parametry

Příkon [W]
1000
Krytí [IP]
24
Napájení [V/Hz]
230/50
Maximální otáčky [ot/min]
90.000
Váha [kg]
2,9
Barva
Bílá
Materiál
polykarbonát
Použití
Kanceláře, prodejny, komerční prostory
Hlučnost [dB]
63


  Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
  Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

  Doprava nad 8000 Kč
  s DPH ZDARMA!