Pro váš pohodlnější nákup používáme soubory cookies.
OK
Designový podlahový ventilátor CHARLY FLOOR
Designový podlahový ventilátor CHARLY FLOOR
Designový podlahový ventilátor CHARLY FLOOR
Designový podlahový ventilátor CHARLY FLOOR

Designový podlahový ventilátor CHARLY FLOOR - Ø 40 cm, stříbrný

číslo zboží: BST1120
EAN: 0802322002874
naše cena s DPH:
4490 Kč
naše cena bez DPH:
3711 Kč
prodejna Praha: 4 ks
centrální sklad:na dotaz


-

Základní

popis

Designový podlahový ventilátor CHARLY FLOOR stříbrný, Ø 40 cm

Vytvořte si v kanceláři a doma ideální teplotní podmínky i v létě. Pokud nechcete klimatizaci a ošklivé plastové ventilátory se vám jednoduší nelíbí, je výbornou volbou designový ventilátor značky Stadler Form.

Model Charly Floor nabízí vysoký výkon v kombinaci s kompaktními rozměry. Do místnosti přitom fouká chladivý vzduch s obrovskou silou až 6 000 m³ za hodinu, díky čemuž kvalitně distribuuje vzduch do místností o velikosti až 50 m². Skvěle se tak hodí i do skutečně velkých obývacích pokojů a kanceláří.

Rovnoměrnou distribuci vzduchu pak střeží funkce oscilace, která zajišťuje stejnoměrný rozptyl studeného vzduchu na horizontální úrovni. Designér spotřebiče, Matti Walker, přitom kladl důraz na to, aby byl ventilátor co nejflexibilnější, a proto je umožněno regulovat vertikální sklon vrtule. Směr foukání vzduchu si díky tomu nastavíte přesně tak, jak vám vyhovuje.

 Luxusní pocit z ventilátoru navíc zdůrazňuje i využití prémiových materiálů – například podstavec ze zinku nebo horní část z ušlechtilé oceli a kvalitního hliníku. Masivní základna je navíc pojistkou, že je Charly maximálně stabilní i při vysokém výkonu.

Ačkoli je Charly velký silák, v otázce hlučnosti jej můžeme označit jako „tichošlápka“. Přes špičkový výkon je totiž díky kvalitní konstrukci až překvapivě tichý, neboť i při nejvyšší zátěži hlučnost nepřesahuje 56 dB, což je hlasitost odpovídající slabému dešti. 

parametry

Příkon [W]
58
Napájení [V/Hz]
230/50
Průměr [mm]
400
Váha [kg]
4,5
Barva
Stříbrná
Použití
Kanceláře, prodejny, komerční prostory
Kuličková ložiska
ANO
Počet rychlostí
3
Hlučnost [dB]
56


    Výběr ze dvou typů přepravců (Geis CZ a Česká pošta).
    Rozměrnější zásilky rozvážíme vlastními vozy.

    Doprava nad 8000 Kč
    s DPH ZDARMA!